bentleyclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Vítáme Vás na stránkách klubu Rolls Royce & Bentley Club ČR.

Tento klub sdružuje vlastníky a fanoušky vozů Rolls-Royce a Bentley a byl založen za účelem seznámení a propojení všech vlastníků vozů těchto značek v České republice a zároveň také za účelem uspořádání prvního srazu vozů Rolls Royce a Bentley, který se v Čechách ještě nikdy neuskutečnil!

K založení klubu nás v neposlední řadě vedla také minimální činnost spojená se značkami Rolls-Royce a Bentley v České republice. Doposud bylo možno jednotlivé vozy vídat převážně na různých výstavách a soutěžích historických vozidel, samostatná akce určená přímo pro vozy Rolls Royce a Bentley se však nikdy nekonala.

Neexistuje tedy téměř nikdo, kdo by viděl více jak tři nebo čtyři vozy Rolls Royce pohromadě….
I proto vznikl tento klub, aby měli všichni možnost pokochat se krásnými vozy seřazenými vedle sebe, aby lidé poznali atmosféru luxusu, ale zároveň i to, že majitelé nejsou pouze nafoukaní a arogantní snobové, kteří s nimi neztratí jediné slovo.

Náš klub vítá všechny majitele vozů Rolls-Royce a Bentley bez rozdílu roku výroby či modelu, ať se jedná o Rolls Royce Silver Shadow, Spur nebo Spirit, Bentley Mulsanne či Turbo R z osmdesátých let, úplně nový Rolls Royce Ghost nebo naopak Rolls Royce Phantom z let třícátých!

Náš klub dokonce vítá i fanoušky značky, kteří vůz těchto značek nevlastní. I ti se mohou stát členy klubu, stačí vyplnit přihlášku. Pro rok premiérový 2013 je členství i účast a vstup na Rolls-Royce a Bentley sraz zdarma!

Pokud vlastníte vůz Rolls-Royce nebo Bentley nebo uvažujete o jeho koupi v budoucnu či máte jen vozy těchto značek rádi a obdivujete je, vstupte do našeho klubu a užijte si s námi noblesní atmosféru spojenou s luxusními vozy, které nemají konkurenci.

Ing. Martin Kot, předseda RRBC

rolls-royce-klub-silver-shadow-ghost-martin-kot