Rolls-Royce Cullinan profesionálního hráče baseballu dostal nová kola Vossen. Pasuje do nich i původní “stojící” logo
Prakticky nejjednodušší možností, jak změnit vzhled auta je to, že mu vyměníte původní kola za nová. A je jedno, jestli máte auto za pár korun anebo exkluzivní model za miliony. Pro tu druhou skupinu je tu například americká společnost Vossen Wheels, která aktuálně představuje svoje disky na Rolls-Royce Cullinan.
Jde o disky s označením Vossen Forged S17-15T, o kterých už jsme nedávno psali, protože je v Japonsku obula i limuzína Toyota Century. Ta měla ale disky o poznání menší. Tento Cullinan totiž obouvá černé 24″ disky se šířkou 10″ palců vpředu i vzadu. Kola jsou v tomto případě lakována do černé lesklé barvy. V nabídce jsou ale samozřejmě v několika roztečích a v průměru od 19 do 24 palců.
Rolls-Royce Cullinan | Vossen Forged S17-15T
Rolls-Royce Cullinan done by our friends over at MC Customs. Lowered and fitted with one of our newest editions to the Series 17 lineup, the #VossenForged S17-15T.Learn more about our S17-15T wheel here: by: @dela_vossen
Zveřejnil(a) Vossen Wheels dne Pondělí 24. února 2020
Vossen Wheels kolo navrhovali s tím, aby se do něj dala instalovat původní krytka ze sériových kol Rolls-Royce s logem, které “vždy stojí správně”, tedy hlavou vzhůru. Jak výše zmíněná Toyota, tak i Rolls-Royce z galerie tam tyto pokličky mají.
Cullinan ale prošel i dalšími úpravami – matně šedým polepem, ale i snížením podvozku. Úpravy provedli v MC Customs.
Mimochodem tohle auto patří velmi známému, 28letému baseballovému hráči, kterým je Gregory Polanco, který původně pochází z Dominikánské republiky. Aktuálně hraje za tým Pittsburgh Pirates.
Příspěvek Rolls-Royce Cullinan profesionálního hráče baseballu dostal nová kola Vossen. Pasuje do nich i původní “stojící” logo pochází z auto-mania.cz
Související články
Rolls-Royce poslal Cullinan na moře. Nová edice je poctou jachtám i středomořskému stylu
Venuum vzalo Rolls-Royce Dawn a udělalo z něj karikaturu. Naštěstí prý upraví jen 25 kusů
Bláznovství, nebo geniální tah? Rolls-Royce klenotníka z Königsallee jezdí na „hodinkách“ Rolex
Bláznivý nápad, nebo geniální reklama? Rolls-Royce Phantom jezdí na kolech podle Rolexu
Rolls-Royce odhalil projekt pro absolutní elitu. Tohle už není auto, ale nový luxusní vesmír
Konec elektrického snu? Rolls-Royce ustoupil a vrací se opět k motorům V12Nejnovější články o Bentley a Rolls-Royce:
- Nejde o designový rozmar. Bentley muselo kvůli elektrické budoucnosti změnit i oblečení v továrně 17.4.2026
- Priyanka Chopra Jonas míří k Bentley. Nová spolupráce startuje kampaní i filmem 12.4.2026
- Rolls-Royce poslal Cullinan na moře. Nová edice je poctou jachtám i středomořskému stylu 27.3.2026
- Rolls-Royce odhalil projekt pro absolutní elitu. Tohle už není auto, ale nový luxusní vesmír 26.3.2026
- Luxus má stopku. Ferrari, Bentley i Maserati zastavují dodávky aut pro Blízký východ 26.3.2026
- Luxus po britsku: Bentley nabídne šperkařskou specifikaci Boodles pro všechny své vozy 25.3.2026
- Bentley udělalo z auta koncertní sál. Nová Virtuoso Collection míří na ty nejnáročnější posluchače 22.3.2026
+420 602 680 051

Úno, 28, 2020