+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Servis historických i moderních vozů Rolls-Royce a Bentley a vozů dalších značek

Pro naše členy i další majitele nejen vozů Rolls-Royce a Bentley provádíme servis a také renovace všech typů vozů a poradíme si i s vozy ostatních prémiových značek zejména z Velké Británie, jako jsou Jaguar, Lotus, MINI Cooper, ale i BMW, Mercedes-Benz, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Fiat a také americké vozy. Zároveň zajistíme i náhradní díly na vozy Rolls-Royce a Bentley a všechny ostatní vozy za mimořádně příznivé ceny. Dovážíme díly z Evropy, Velké Británie i USA.

 

Specializujeme se zejména na složité hydraulické systému vozů Rolls-Royce Silver Shadow a Rolls-Royce Silver Spirit, seřízení karburátorů a chodu motoru. Nenechte si zničit hydraulický systém svého jedinečného vozu a dovezte vůz raději k nám dříve než bude pozdě. Náprava neodborných zásahů do systému je pak mnohonásobně složitější a nákladnější. Pokud si chcete ověřit, zda daný servis rozumí hydraulickému systému vozů Rolls-Royce či Bentley, zeptejte se na základní věc a to: „Jaký je tlak v systému v klidu a při nastartování?“ Pokud nebudou znát odpověď, tak rychle pryč a raději dovezte vůz k nám.

 

Ceny máme přátelské, v případě dotazů či potřeby pomoci či opravy volejte prezidenta klubu RRBC, pana Martina Kota na telefonním čísle: +420 602 680 051