+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Odkazy: Partneři RRBC ČR

Partnery Rolls-Royce & Bentley Clubu ČR jsou společnosti, které přispějí na chod klubu částkou 5 000,- Kč (za kalendářní rok) nebo se výrazně podílejí na jejím chodu.

 

Rolls-Royce & Bentley Clubu ČR umístí logo partnera na všechny propagační materiály, které v daném roce vyrobí (letáky na akce, pozvánky, a podobně), a na webové stránky www.rollsroyceclub.cz a www.bentleyclub.cz v sekci Partneři RRBC ČR (s krátkým popiskem a odkazem na webové stránky partnera).

 

Peníze budou použity na chod klubu, pořádání akcí a srazů pro členy i běžnou veřejnost.

 

Chtěli byste se stát partnerem Rolls-Royce & Bentley Clubu ČR? Napište nám, prosím, email na marketing@rollsroyceclub.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 602 680 051. Děkujeme!

 


 

Partneři:
auto-mania.cz auto-mania.cz – o autech jinak… Testy, recenze, novinky, fotoreportáže z veletrhů, srazů a motoristických výstav a muzeí a další.
FOXToys Bentley Praha – autorizovaný prodej a servis vozů Bentley v České republice
Champagne Deutz – prvotřídní šampaňské, které vzniklo v roce 1838 v obci Aÿ a postupně se etablovalo jako jedna z klasických Grandes Marques. Vinařství založili dva Němci – William Deutz a Pierre Geldermann.
FINKAP s.r.o. Finkap s.r.o. – Finance, kapitál, pojištění – Pojištění pro Vás, Vaše auto nebo téměř cokoliv Vás napadne… Služby realitní kanceláře.
FOXToys FOXtoys – Prodej kovových modelů aut, motorek, letadel, tanků a jiných dopravních prostředků…
logo-motoveteran-martin-prosek Martin Prošek – historická vozidla – profesionální renovace motocyklů a automobilů
Rolls-Royce Motor Cars Prague Rolls-Royce Motor Cars Prague – Autorizovaný prodej a servis vozů Rolls-Royce v České republice
silvernuts-logo-rrbc SILVERNUTS – Reklamní agentura – od návrhu loga, přes tvorbu vizitek, letáků, webových stránek, až po polepení aut, potisk triček, výstavy atd.
velkoobchod-vrsinsky Velkoobchod Vršínský s.r.o. – výroba sifonů, flexi hadic, prodej armatur – voda – topení – plyn, solární výrobky, export, import