+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

5. sraz vozů značek Rolls-Royce a Bentley + 1. Lotus v České republice

Sobota 19. května 2018 opět přinesla oživení pro historický špejchar a přilehlý park v Praze Dubči již 5. srazem vozů značek Rolls-Royce a Bentley, těch dorazilo kolem 60 a to včetně oficiálního českého zastoupení vozů RR s novinkou Phantom 8.

 

Novinkou byl letos 1. sraz vozů Lotus, těch bylo k obdivování 18 a to si ješte jako posilu přivezli svůj Lotus Polo Team od Gill Polo, který jste mohli v areálu potkat na koních. Majitelé Lotusů tak i oslavili přesně na den 90. výročí narození zakladatele značky Colina Chapmana.

 

Sraz již tradičně doprovází výstava vozů i ostatních značek, těch se za den prostřídalo skoro 200. Akci navštívilo lehce přes 3000 lidí. Na offroad trati jezdily vozy SUV, ti mladší mohli zažít a ti starší zase zavzpomínat při projíždce autobusem Škoda 706 RTO. Program doplnil vystoupením kaskadér na motorce Lukáš Peteáček a ukázka akrobacie Slack Show, odpoledne Andula vysadila parašutisty, kteří se s britskou vlajkou snesli do areálu. K dobré náladě hrála již tradičně kapela The Villains a slovem provázel Jaromír Nosek. Pro děti byl připraven koutek s dětským programem.

 

Po velmi nepříjemném týdnu plného deště se na nás usmálo stěstí a celý den byl areál zalit sluncem. V areálu jste mohli potkat expozice Rolls-Royce Motor Cars Praha, Bentley Praha, Lotus Car Praha, Lamborghini Praha, Ferrari a Maserati – Scuderia Praha, Jaguar – Albion Cars, Škoda – Porsche Praha – Smíchov, Mercedes-Benz, Toyota a Lexus, Ford – AMB, Indian – Motocykly, Volvo – stavební technika.