+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

6. sraz vozů značek Rolls-Royce a Bentley + 2. Lotus v České republice

Sobota 18. května 2019 opět přinesla oživení pro historický špejchar a přilehlý park v Praze Dubči již 6. srazem vozů značek Rolls-Royce a Bentley, těch dorazilo kolem 60 a to včetně oficiálního českého zastoupení vozů RR .Druhou nejpočetnější značku setkání zastupoval Lotus a jeho 2. sraz, těch bylo k obdivování 16, majitelé Lotusů tak i oslavili 91. výročí narození zakladatele značky Colina Chapmana.

Sraz již tradičně doprovází výstava vozů i ostatních značek, těch se za den prostřídalo skoro 200. Ti mladší mohli zažít a ti starší zase zavzpomínat při projíždce autobusem Škoda 706 RTO. Program doplnil vystoupením kaskadér na motorce Lukáš Peteáček a ukázka akrobacie Slack Show, odpoledne Andula vysadila parašutisty, kteří se s britskou vlajkou snesli do areálu. K dobré náladě hrála již tradičně kapela The Villains a slovem provázel Jaromír Nosek. Pro děti byl připraven koutek s dětským programem.

Po velmi nepříjemném týdnu plného deště a zimy se na nás usmálo stěstí a celý den byl areál zalit sluncem. V areálu jste mohli potkat herce Pavla Trávníčka s rodinou, režiséra Jiřího Adamce nebo kuchaře Ondřeje Slaninu, dále pak expozice Rolls-Royce Motor Cars Praha, Bentley Praha, LOTUS – Club CZ, Lotus Car Praha, Ferrari a Maserati – Scuderia Praha, Jaguar – Albion Cars, Škoda – Porsche Praha – Smíchov, Mercedes-Benz, Lexus, Volvo – stavební technika.