6. sraz vozů značek Rolls-Royce a Bentley + 2. Lotus v České republice
Sobota 18. května 2019 opět přinesla oživení pro historický špejchar a přilehlý park v Praze Dubči již 6. srazem vozů značek Rolls-Royce a Bentley, těch dorazilo kolem 60 a to včetně oficiálního českého zastoupení vozů RR .Druhou nejpočetnější značku setkání zastupoval Lotus a jeho 2. sraz, těch bylo k obdivování 16, majitelé Lotusů tak i oslavili 91. výročí narození zakladatele značky Colina Chapmana.
Sraz již tradičně doprovází výstava vozů i ostatních značek, těch se za den prostřídalo skoro 200. Ti mladší mohli zažít a ti starší zase zavzpomínat při projíždce autobusem Škoda 706 RTO. Program doplnil vystoupením kaskadér na motorce Lukáš Peteáček a ukázka akrobacie Slack Show, odpoledne Andula vysadila parašutisty, kteří se s britskou vlajkou snesli do areálu. K dobré náladě hrála již tradičně kapela The Villains a slovem provázel Jaromír Nosek. Pro děti byl připraven koutek s dětským programem.
Po velmi nepříjemném týdnu plného deště a zimy se na nás usmálo stěstí a celý den byl areál zalit sluncem. V areálu jste mohli potkat herce Pavla Trávníčka s rodinou, režiséra Jiřího Adamce nebo kuchaře Ondřeje Slaninu, dále pak expozice Rolls-Royce Motor Cars Praha, Bentley Praha, LOTUS – Club CZ, Lotus Car Praha, Ferrari a Maserati – Scuderia Praha, Jaguar – Albion Cars, Škoda – Porsche Praha – Smíchov, Mercedes-Benz, Lexus, Volvo – stavební technika.
Související články
Jarní vyjížďka 18. 4. 2026 – zámek a pivovar Svijany
Podzimní vyjíždka 11. 10. 2025 – Rychnov nad Kněžnou
10. sraz vozů značek Rolls-Royce a Bentley
Zadokolka, 666 koní a teď i divoký Mulliner. Bentley Continental GT Supersports ukazuje svou nejostřejší tvář
Bentley se přidalo k japonské tuningové scéně. Auto Travise Pastrany dostalo i zelené podsvícení
Tohle není obyčejný Bentley Continental. Mulliner z něj udělal sběratelský klenot pro pár vyvolených- Posted by
Honza Pospisil - Posted in Srazy, akce & výstavy
Kvě, 21, 2019
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6. sraz vozů značek Rolls-Royce a Bentley + 2. Lotus v České republice
Nejnovější články o Bentley a Rolls-Royce:
- Zadokolka, 666 koní a teď i divoký Mulliner. Bentley Continental GT Supersports ukazuje svou nejostřejší tvář 3.7.2026
- Bentley se přidalo k japonské tuningové scéně. Auto Travise Pastrany dostalo i zelené podsvícení 25.6.2026
- Tohle není obyčejný Bentley Continental. Mulliner z něj udělal sběratelský klenot pro pár vyvolených 18.6.2026
- Bentley otevřelo novou lakovnu. První auto z ní mění barvu podle světla 13.6.2026
- Classic Cruising 2026 10.6.2026
- RRBCZ Legendy 2026 10.6.2026
- Rolls-Royce vylepšil Spectre. Ve verzi Black Badge je to nejvýkonnější auto v historii značky 9.6.2026
+420 602 680 051