+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Nářadí do auta a nářadí pro autoservis

Nářadí je potřebné především pro odborníky v autoservisu, a také pro mnoho majitelů aut, kteří si rádi opraví svoje auto svépomocí. Některé druhy vybavení jsou typické multifunkčností a mohou se použít i při práci doma. Potřebné nástroje si můžete koupit v železářství nebo v obchodě s potřebami pro auta. Dalším místem, kde si nářadí můžete koupit velmi výhodně, je online obchod s nářadím na opravu auta. V našem online obchodě najdete široký sortiment vybavení, a také mnoho užitečných druhů příslušenství do auta, na údržbu nebo opravu vašeho vozu. 

 

Mezi typické ruční nástroje patří montážní klíče, otevřené a momentové klíče, univerzální šroubováky, kladiva, užitkové nože, kleště nebo pilníky. Mnoho běžných nástrojů se prodává v setech, díky čemuž nebudete muset kupovat jednotlivé nástroje samostatně. Vhodné je skladovat je ve vozících na nářadí, které se také mohou použít jako stolek při demontáži dílů, nebo můžete tyto nástroje skladovat v zásuvkách. Další kategorií potřebných nástrojů jsou elektrické nástroje. Patří sem především vrtačky, aku šroubováky, brusky, tepelné pistole, leštičky, šroubovací pistole, nůžky na plech atd. 

 

Na automobilovedily24.cz najdete také nástroje

 

Nástroje mohou být stacionární nebo přenosné. Například, svěráky nebo vrtací stroje se mohou namontovat na pracovní stůl. Kromě toho existují i nástroje na měření a diagnostiku: videoskopy, boroskopy, termometry, mikrometry, kalipery a měrky. V katalogu na stránce automobilovedily24 najdete příslušenství na přebíjení, odizolování, odhrotování, broušení, frézování, demontáž matic, ohýbání trubek a jejich řezání, pájení, máme i různé stahováky a vytahováky, a jiné podobné nástroje. Kromě toho si zde můžete koupit i stavbařské nástroje, jako například stěrky, škrabky, svorky, páčidla, stahováky, lopaty, špachtle, dláta, pily a nástroje na práci s nýty.

 

Nezáleží na tom, zda si chcete zařídit váš autoservis, nebo opravit vaši garáž – veškeré potřebné nářadí a příslušenství si můžete pohodlně koupit na stránce automobilovedily24 online obchodu.

 

Komerční prezentace

Post Tagged with , ,