+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Rolls-Royce & Bentley Club ČR v České televizi

Jak jistě už z našeho facebooku nebo e-mailového newsletteru víte, v pondělí 28. dubna 2014 jsme se zúčastnili natáčení pořadu České televize, Dobré ráno. Vysílání probíhalo přímým přenosem z televizního studia v Ostravě a zúčastnil se ho předseda klubu, Martin Kot; člen výboru a šéfredaktor automobilového portálu auto-mania.cz, Pavel Srp; zástupce spolupořádající agentury ToPa Dubeč, Tomáš Paur; starosta městké části Praha – Dubeč, Jaroslav Tošil; a několik členů klubu přímo se svými automobily.

 

Nejen my, ale i zaměstnanci televize přicházející do zaměstnání mohli obdivovat nablýskané vozy členů. Na vysílání dorazili Martin s perfektním Bentley S2, Radovan s modro-bílým Rolls-Royce Silver Shadow a David se svatebním Rolls-Royce Silver Seraph, jenž se stal hlavní mediální hvězdou celého vysílání.

 

Propagovali jsme nejen klub samotný, ale zejména náš květnový sraz, který se již kvapem blíží. Nezapomeňte tedy, už 17. května se potkáme v areálu historického špejcharu pražské Dubči. Veškeré informace jsou dostupné na těchto stránkách: http://sraz.rollsroyceclub.cz.

 

Pokud jste se včera ráno nemohli na vysílání dívat, můžete se na něj podívat v archivu České televize. Celý díl naleznete tady: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/video/. Jednotlivé vstupy o nás ale najdete tady:

 

Máme pro vás i několik fotografií ze zákulisí samotného natáčení: