+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Rolls-Royce Motor Cars Prague získal ocenění za nejlepší evropské dealerství

Společnost Rolls-Royce Motor Cars slavnostně zveřejnila prostřednictvím videopřenosu z centrály v Goodwoodu výsledky cen Dealer Awards za rok 2019. Dealerství Rolls-Royce Motor Cars Prague se může radovat z titulu nejlepšího evropského prodejce (Best European Dealer), o který se utkalo s pobočkami v celé střední a východní Evropě. V loňském roce vykázalo pražské dealerství mimořádně vynikající prodeje, a to i ve srovnání s dalšími evropskými prodejci včetně Německa.

 

Karel Kadlec, obchodní zástupce společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague, k tomu řekl: „Je to velmi uspokojující pocit, stát se nejlepším z evropských prodejců značky, jejich úroveň je totiž naprosto vynikající. Naším cílem je neustálý rozvoj všech aspektů našeho podnikání a zejména v posledních měsících se ukazuje, jak důležité jsou pevné základy, dlouhodobá perspektiva a trvalý vztah se zákazníky.“

 

Eva Kadlecová, brand manažerka Rolls-Royce Motor Cars Prague, zdůraznila: „Celý tým je hrdý, že se nám podařilo toto ocenění získat pouhých pět let po založení obchodního zastoupení značky v Praze v roce 2015. Je to naše páté ocenění v průběhu pěti let, mimořádně si ceníme také titulu Global Dealer Ownership Experience, které jsme získali v roce 2017. Tento úspěch oslavíme spolu se slavnostním odhalením nového modelu Ghostu s našimi zákazníky a příznivci, protože právě díky nim jsme takto úspěšní.“

 

 

Julian Jenkins, regionální ředitel Rolls-Royce Motor Cars, uvedl: „Ocenění dealerství Rolls-Royce Motor Cars Prague zdůrazňuje význam trhu střední a východní Evropy pro naše podnikání v Evropě i mimo ni. Naše obchodní zastoupení jsou klíčovým prvkem ke splnění očekávání našich klientů, a proto blahopřeji Karlovi, Evě i jejich týmu k tomuto vynikajícímu úspěchu.“

 

Pobočka Rolls-Royce Motor Cars Prague byla slavnostně otevřena v roce 2015 a showroom značky v Pařížské ulici je zákazníkům a příznivcům k dispozici od roku 2016.