+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Rolls-Royce zachraňuje opuštěná káčata. Má v Goodwoodu vlastní farmu

Společnost Rolls-Royce Motor Cars má na svém 42 akrovém pozemku v Goodwoodu několik velmi zvláštních obyvatel – skupinku 15 kachen, které zachránila místní záchranná stanice.

 

Mezi nejnovější přírůstky patří rodina sedmi kachních sourozenců. V dubnu je člen bezpečnostní služby James Caffrey objevil bez matky bezradně bloudící po parkovišti vozů. Jelikož se matka k mláďatům ani po několika hodinách nevrátila, začal James se svými kolegy podnikat kroky k záchraně kachních sirotků. Byli převezeni na veterinární kliniku Brent Lodge Wildlife Hospital v nedalekém Sidleshamu, kde se o ně starali až do dospělosti.

 

rolls-royce-kachni-farma-v-goodwoodu- (1)

 

Celá rodinka rozšířená o dalších 8 kachen, které byly také zachráněny, byla přesunuta do jezera v areálu společnosti Rolls-Royce, které je součástí udržitelného chladícího systému výrobního závodu.

 

Kachny z kliniky cestovaly vozem Rolls-Royce Cullinan, což dokazuje skutečnou všestrannost luxusního SUV. Padl dokonce i návrh, že by nyní designeři, konstruktéři a prodejci mohli měřit objem zavazadlového prostoru vozu Cullinan dle nové metriky – kačkolitry; diskuse stále pokračují.

 

rolls-royce-kachni-farma-v-goodwoodu- (2)

Post Tagged with ,