Růžový interiér i brzdiče. Rolls-Royce Cullinan po úpravě vypadá jako auto pro panenky
Když se řekne Rolls-Royce, většina si jistě vybaví majestátní eleganci a luxus. Jenomže doba se pomalu mění a co bylo synonymem pro eleganci před pár lety, dnes neobstojí. I proto mají úspěch všemožní úpravci, který umí autům dát vpravdě osobitý styl. Jedním takovým jsou i Platinum Motorsport, sídlící v Los Angeles. Jejich poslední projekt vychází z modelu Rolls-Royce Cullinan.
Rolls-Royce Cullinan je vpravdě opulentní SUV, které ale zjevně může být až neuvěřitelně roztomilé. A stačilo k tomu poměrně málo. Exteriér auta zůstal beze změn, lakován je bílou perleťovou barvou. Ovšem interiér už je jiná písnička.
Ten byl totiž celý přečalouněn do sladce růžové barvy. Ti doplňuje leskle černá a bílá a pokud můžu soudit, ve výsledku to vlastně nevypadá vůbec špatně! Při práci s výraznými barvami, a žvýkačkově růžová takovou bezesporu je, je to vždy jako chůze po tenkém ledě. Stačí to trochu přehnat a výsledek bude rázem kýčový a kolotočářský. Ovšem v tomto případě se barva promítla jen do interiéru, na linku kolem auta, znak a na brzdiče. To je přesně ta linie, kterou už není radno překračovat. Pokud by podle mého byla růžová ještě kola, nebo části karoserie, už by to bylo příliš.
Úpravce pak zdůrazňuje, že tento konkrétní kus má svého majitele. Ale podobným způsobem a prakticky jakoukoliv barvou je schopen upravit i jiný Rolls-Royce Cullinan. Záleží jen na peněžence a vkusu.
Související články
Rolls-Royce poslal Cullinan na moře. Nová edice je poctou jachtám i středomořskému stylu
Venuum vzalo Rolls-Royce Dawn a udělalo z něj karikaturu. Naštěstí prý upraví jen 25 kusů
Bláznovství, nebo geniální tah? Rolls-Royce klenotníka z Königsallee jezdí na „hodinkách“ Rolex
Bláznivý nápad, nebo geniální reklama? Rolls-Royce Phantom jezdí na kolech podle Rolexu
Jarní vyjížďka 18. 4. 2026 – zámek a pivovar Svijany
Tohle má být budoucnost Rolls-Royce? Nightingale vypadá jako sen z jiné éry- Posted by
Anina Russová - Posted in Novinky
Dub, 21, 2022
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Růžový interiér i brzdiče. Rolls-Royce Cullinan po úpravě vypadá jako auto pro panenky
Nejnovější články o Bentley a Rolls-Royce:
- Jarní vyjížďka 18. 4. 2026 – zámek a pivovar Svijany 22.4.2026
- Tohle má být budoucnost Rolls-Royce? Nightingale vypadá jako sen z jiné éry 20.4.2026
- Nejde o designový rozmar. Bentley muselo kvůli elektrické budoucnosti změnit i oblečení v továrně 17.4.2026
- Priyanka Chopra Jonas míří k Bentley. Nová spolupráce startuje kampaní i filmem 12.4.2026
- Rolls-Royce poslal Cullinan na moře. Nová edice je poctou jachtám i středomořskému stylu 27.3.2026
- Rolls-Royce odhalil projekt pro absolutní elitu. Tohle už není auto, ale nový luxusní vesmír 26.3.2026
- Luxus má stopku. Ferrari, Bentley i Maserati zastavují dodávky aut pro Blízký východ 26.3.2026
+420 602 680 051