+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

V brněnské nákupní Galerii Vaňkovka budou v září vystaveny vozy Rolls-Royce + video

Výstava vozů Rolls-Royce a Bentley v brněnské nákupní Galerii Vaňkovka se blíží, začíná již tuto sobotu 3. 9. 2016, vizuální upoutávka k akci je ke stažení ZDE.

 

Výstava potrvá od 3. září až do 25. září 2016 a připravuje se  ve spolupráci s marketingovou agenturou. V prostorách nákupní galerie budou vystaveny historické i moderní vozy Rolls-Royce a Bentley. Každý z vozů bude stát na speciálních podestách a pro každý vůz bude vyroben speciální stojan s popisem vozu a jeho historií.

 

Celá akce bude mít také bohatý doprovodný program, k němuž patří zejména sraz vozů Rolls Royce a Bentley pořádaný k příležitosti zahájení výstavy dne v sobotu 3. září. Na tomto setkání budou k vidění i zcela nové vozy Rolls-Royce, které přiveze oficiální dealer v ČR, společnost CarTec, a samozřejmě i historické vozy z našeho klubu nebo vozy partnerského Rolls-Royce klubu z
Rakouska.

 

Celým dnem bude slovem provázet známý herec a člen našeho klubu Pavel Trávníček a hudbou zpříjemní atmosféru kapela Beatles Revival. Součástí akce je také soutěž, jejíž výherce získá projížďku vozem Rolls-Royce po Brně a jeho okolí.

 

Další informace si můžete přečíst ZDE.