+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Vozy Rolls-Royce a Bentley zaplní v sobotu pražskou Dubeč, přijede i Dawn a Bentayga

Sobota 14.května bude v Praze ve znamení již třetího ročníku srazů vozů Rolls-Royce a Bentley. Jejich majitelé a příznivci se setkají v pražské Dubči.

 

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-ilustracni-01

 

Rozlehlý areál parku otevře své brány v sobotu v 10 hodin dopoledne. Návštěvníci se mohou – stejně jako v minulých letech – těšit na příjezd několika desítek rozličných modelů vozů Rolls-Royce a Bentley. Chybět nebudou ani zcela nové vozy jakými jsou kabriolet Rolls-Royce Dawn a první SUV automobilky Bentley, model Bentayga.

 

V rámci srazu je připraven bohatý doprovodný program, jenž bude zahrnovat sraz automobilových i motocyklových veteránů, výstavu luxusních, sportovních a exkluzivních vozů značek Ferrari, Maserati, Jaguar a dalších. Své křivky předvedou v rámci speciální výstavy k letošní 100. oslavě automobilky BMW také nové i klasické vozy BMW M a BMW M Performance. Návštěvníky bude po okolí vozit historický autobus Škoda 706 RTO.

 

Dubečský park ale nebude jen o autech, na své si přijdou i děti, pro které je připraven bohatý doprovodný program. Ten bude zahrnovat možnost vybít energii v nafukovacím skákacím hradu, zkusit najít cestu z bludiště, ozdobit si perníček, namalovat si obrázek na památku a podobně.

 

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-ilustracni-02

 

V areálu dubečské Panské zahrady bude připravena široká nabídka občerstvení zahrnující míchané alkoholické i nealkoholické koktejly, prvotřídní kvalitní kávu, ale i bohatou nabídku jídla.

 

Akcí bude provázet známý herec Jaromír Nosek a po celý den bude k poslechu hrát česká bluesrocková kapela The Villains.

 

Sraz se koná pod záštitou velvyslankyně Velké Británie, paní Jan Thompson. Vstupné je 100 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma. Majitelé a řidiči vystavujících vozů Rolls-Royce, Bentley a dalších veteránů mají vstup i vjezd na akci včetně občerstvení zdarma.

 

Další informace se dozvíte na speciálních internetových stránkách: sraz.rollsroyceclub.cz

 

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-ilustracni-03