+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Závody ve sprintu na 1/4 míle Milovice 24. 9. 2022

Na pozvání pořadatele se zástupci našeho klubu zúčastnili Mistrovství ČR v závodech ve sprintu na 1/4 míle. Dorazili nejen kolegové s vozy Rolls Royce a Bentley, zároveň jsme vzali sebou i několik historických vozů sportovních značek, u kterých jsme předpokládali, že by mohly dosáhnout zajímavých časů.

Na startu se tak objevily mimo ultra rychlých Bentley Continental GT disponujícíh výkonem přes 600 koní, také například vozy Lotus Esprit, Lancia Thema 8.32 či BMW 850i

Akce je to nesmírně zajímavá, účast byla hojná, pozvání máme i na příští rok, tak stojí za to určitě rychlost našich vozů vyzkoušet. Většina účastníků také zaznamenala úspěch a dovezli jsme spoustu pohárů.
Prohlédnout si můžete fotografie i zajímavá videa ze závodu.