+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Zbavte se žlutých zubů pomocí LED bělení (komerční sdělení)

V současné době existuje hned několik metod bělení zubů. Pokud se obáváte o poškození skloviny, nicméně běžně dostupné pasty na bělení vám nepomáhají, existuje ještě jedno efektivní řešení. V oblasti bělení zubů se do popředí prodírá LED lampa, která odstraní skvrny od kofeinu i zažloutnutí na sklovině.

 

V první řadě vás potěší, že LED lampa je naprosto bezúdržbová. Ovládání je intuitivní, poradí si s ním i začátečník. Co se ceny týče, z dlouhodobého hlediska se investice do LED lampy určitě vyplatí, protože vám vydrží dlouhá léta, zatímco předražené gely na pár čištění. U speciálních gelů je navíc výsledek nejistý.

 

bělení zubů

 

Zvýšená citlivost zubů? Ne!

 

Po chemickém bělení zubů si spousta lidí stěžuje na zvýšenou citlivost zubů, ovšem u LED lampy nic takového nehrozí. Zuby budou bělejší, nikoliv citlivější. S LED lampou se vám bude pracovat příjemně. Výsledky se dostaví po zhruba šesti aplikacích, přičemž každá trvá okolo deseti minut.

 

Technologie je navržena tak, aby během bělení nedocházelo k bolestivým pocitům. LED lampa vám dokáže zajistit až o dva odstíny bělejších zubů.

 

Kde si lampu koupit?

 

Stomatologové jsou často přetížení, nemají dostatek volného prostoru na nové pacienty, na zákroky a bělení zubů objednávají třeba až za dva či tři měsíce. Pokud se vám nechce tak dlouho čekat, vyzkoušejte LED lampu, kterou budete mít doma. Jakmile se vám bude zdát, že máte opět sklovinu nažloutlou, stačí se pustit do bělení, a to bez jakéhokoliv objednávání.

 

Bílé zuby vám zvýší sebevědomí. Pomohou vám získat i lepší práci, protože ruku na srdce, na vizáži mnohdy hodně záleží. Budete pro opačné pohlaví atraktivnější a přestanete vyhazovat zbytečné peníze za různé nefungující přípravky.

 

Celou sadu si objednáte na webové stránce Vybelime.cz, kde na vás čekají i různé slevové akce.

Post Tagged with