+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Bentley Continental GT Mulliner Convertible je nová definice luxusu s otevřenou střechou

Představujeme nový model Bentley Continental GT Mulliner Convertible: to je luxusní vrchol rodiny vozů Continental GT dodávaný s hnacími jednotkami Bentley V8 a W12.

 

Řada Mulliner překonává prvotřídní řemeslné zpracování, které je tak spojeno se značkou Bentley a které je synonymem velkého cestovního vozu, a výsledkem je špičkový luxusní kabriolet z řady Continental.

  

Detaily exteriéru

 

Model Bentley Mulliner představuje novou výraznou přední mřížku s dvojím diamantovým vzorem, která se hrdě vyjímá mezi přesnými světlomety inspirovanými broušeným křišťálem a která odráží exkluzivní design švů prošívání interiéru Bentley, Diamond-in-Diamond. Vše doplňují značkové boční ventilační otvory vyrobené na míru pro řadu Mulliner, které pokračují v jedinečné tématice diamantů v provedení stříbrné na černé.

 

Elegantní a svalnatý profil modelu Continental GT Mulliner Convertible doplňují zbrusu nová 22-palcová lakovaná a leštěná kola s 10 paprsky a plovoucími samonivelačními značkami, které zůstávají vzpřímené, i když se kolo otáčí.

 

 

Interiér

 

Dokonale řemeslně zpracovaný interiér modelu Continental GT Convertible nabízí osm na míru vytvořených kombinací ze tří barev. Nové barevné rozdělení Mulliner definuje osm barevností včetně třetího barevného akcentu v interiéru v podobě výrazné designové linie. Ručně prošívané kožené prvky zdobí jedinečná značková výšivka Mulliner.

 

Prošívání Diamond-in-Diamond, které zdobí všechna čtyři sedadla, obložení dveří a zadní partie, je nyní poprvé umístěno i na krytu zavazadlového prostoru. Samotné prošívání je navrženo tak, aby se zajistil kontrast prošití ve dvou doplňkových barvách a zdůraznil se kontrast použité nitě.

 

Správné vyhotovení prošití vyžaduje téměř 400 000 stehů po celé kabině vozu, každý kosočtverec přitom obsahuje přesně 712 samostatných stehů – každý je přesně zarovnaný tak, aby směřoval do středu kosočtverce, který vytváří. Samotný vývoj procesu výšivek pro výsledný dojem trval celých 18 měsíců.

 

 

Soudobé prvky Mulliner

 

Bentley Mulliner spojuje tradiční a moderní techniky výroby vozidel a přináší nové soudobé a na míru upravené prvky. Kontrastní technický povrch s diamantovým vroubkováním je použitý na středovém panelu a exkluzivní stříbrné hodiny Breitling s diamantovým vzorem jsou umístěny na novém chromovaném pozadí. Tatáž tématika přechází z fyzického světa do digitálního díky přesným ukazatelům přístrojové desky LED displeje řidiče, která využívá shodný broušený povrch a značku Mulliner.

 

Nový model Continental GT Mulliner Convertible nabízí funkci tematického osvětlení se sedmi různými motivy a vrcholem jsou osvětlené prahy Mulliner a uvítací světla LED, která vysílají slavná křídla Bentley na zem ze zpětných zrcátek.

 

Model Continental GT Mulliner Convertible se dodává s prvotřídním audiosystémem Naim for Bentley. Špičkové funkce nastavení zahrnují osmnáct reproduktorů a dva aktivní basové vysílače poháněné 20-kanálovým zesilovačem s výkonem 2 200 wattů a osmi zvukovými režimy DSP s aktivními basy.

 


 

Zákazníci obdrží k modelu Continental GT Mulliner Convertible kožený klíč v luxusní dárkové krabičce se značkou Mulliner, která barevně odpovídá trojbarevné konfiguraci interiéru vozu. oba klíče jsou dodávány v obdobně barevně sladěných skříňkách s kontrastními švy.

 

Bentley Mulliner

 

Bentley Mulliner má v celém automobilovém světě pověst výroby nejosobitějších vozů Bentley všech dob. Bentley Mulliner je kolébkou výroby vozidel – jde o nejstaršího výrobce automobilů na světě.

 

Jako vlastní divize společnosti Bentley dokáže Bentley Mulliner reagovat na požadavky nejnáročnějších zákazníků Bentley vyžadující další zakázkově vyráběné funkce modelu Continental GT Mulliner Convertible.