+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Pražské dealerství Rolls-Royce Motor Cars získalo ocenění za nejlepší poprodejní služby v Evropě

Společnost Rolls-Royce Motors Cars včera během každoročního setkání prodejců, které se letos konalo prostřednictvím videokonference vysílané z ústředí společnosti v britském Goodwoodu, slavnostně vyhlásila vítěze cen Dealer Awards pro rok 2020.

 

Dealerství Rolls-Royce Motor Cars Prague obdrželo prestižní cenu European Dealer of the Year in Ownership Services, tedy v poprodejních službách, a zvítězilo tak nad prodejci vozů Rolls-Royce od Ázerbájdžánu přes Německo, až po Velkou Británii.

 

Ocenění je založeno na řadě faktorů souvisejících s úrovní poskytovaných poprodejních zákaznických služeb, prodejem náhradních dílů a dodávkou příslušenství v průběhu roku 2020.

 

Eva Kadlecová, brand manažerka pražského dealerství Rolls-Royce Motor Cars, k tomu uvedla: „Velmi si ocenění za nejlepší poprodejní služby vážím, zvláště před tolika dalšími skvělými prodejci v Evropě. Naším cílem je neustále se rozvíjet a zejména poslední měsíce potvrdily, jak důležitá je dlouhodobá péče o vztahy se zákazníky.“

 

RRMC Prague team lores

Tým Rolls-Royce Motor Cars Prague

 

Julian Jenkins, regionální ředitel Rolls-Royce Motor Cars, během videokonference poblahopřál týmu pražského dealerství: „Naši obchodní zástupci jsou klíčem ke splnění a překonání očekávání nejnáročnějších klientů po celém světě, kterými naši zákazníci bezpochyby jsou. Rolls-Royce znamená „být nejlepší z“ a být tím nejlepším z nejlepších v celé Evropě je zaslouženým důkazem kvality vztahů se zákazníky, které pražský tým vytvořil.“

 

Udělení prestižního ocenění se dokonce shoduje s termínem pátého výročí fungování Rolls-Royce Motor Cars Prague. Od okamžiku svého otevření v dubnu 2016 dokázali v pražském dealerství Rolls-Royce získat šest světových a evropských ocenění a svým zákazníkům od Aše po Vysoké Tatry předali více než 100 vozů. Celkový objem prodeje je pak rozdělen zhruba na polovinu. V České republice je přibližně stejný jako na Slovensku.