+420 602 680 051

bentleyclub.cz
rollsroyceclub.cz
info@rollsroyceclub.cz

Rolls-Royce & Bentley Club ČR vystavuje vozy v pražských obchodních centrech

Již druhý sraz vozů Rolls-Royce a Bentley, který pořádáme již tuto sobotu 23. května 2015 v pražské Dubči, se nezadržitelně blíží. Chceme, aby do krásného parku dorazilo nejen co nejvíce lidí, ale zejména krásných vozů, a tak nepřestáváme s jeho propagací. Spíše naopak, stupňujeme ji.

 

Díky tomu se tak v těchto dnech můžete ve čtyřech pražských obchodních centrech setkat s vozy Rolls-Royce. Vystaveny tam budou až do čtvrtečního večera, protože se od pátku budou postupně převážet do místa srazu.

 

Za zapůjčení vozů bychom rádi poděkovali členům našeho klubu!

 

Veškeré informace o sraze lze nalézt na speciálním webu nebo v tiskové zprávě.

 

Výstavy:

 

 • OC Krakov, Praha 8
  – vystavené vozy: Rolls-Royce Silver Cloud + Rolls-Royce Silver Shadow

 

 • OC EUROPARK ŠTĚRBOHOLY, Praha 10
  – vystavený vůz: Rolls-Royce Silver Shadow prodloužená limuzína

 

 • OC HARFA, Praha 9
  – vystavený vůz: Rolls-Royce Silver Spirit

 

 • OC ČERNÁ RŮŽE, Praha 1
  – vystavený vůz: Rolls-Royce Silver Cloud


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/177218/virtual/www/domains/rollsroyceclub.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedlink.class.php on line 302

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/177218/virtual/www/domains/rollsroyceclub.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedlink.class.php on line 302

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/177218/virtual/www/domains/rollsroyceclub.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedlink.class.php on line 302

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/177218/virtual/www/domains/rollsroyceclub.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedlink.class.php on line 302